Witaj !

Komarówka Podlaska jest to gmina położona w województwie lubelskim, we wschodniej części powiatu radzyńskiego.
Jest to piękna i spokojna wieś, pełna ciekawych krajobrazów i zabytków.
Do naszego domu zapraszamy szczególnie turystów, pracowników i delegacje firmowe oraz osoby prywatne, by w miłej atmosferze odpocząć i nabrać sił do dalszej pracy, a także gości weselnych.
Mamy do Państwa dyspozycji całą kondygnację. Na parterze znajdują się cztery pokoje: dwa 2 osobowe, jeden 3 osobowy oraz jeden 4 osobowy, w każdym pokoju TV. Internet Wi-Fi,dwie  łazienki, WC, a także samodzielną dużą kuchnię gdzie można sobie coś ugotować.
ATRAKCJE
Możliwość rozpalenia ogniska lub spędzenia ciepłego wieczoru na tarasie przy grillu.
OKOLICA
W naszej miejscowości znajduje się piękny zabytkowy Kościół, wiele zabytków, sklepy wielobranżowe, banki, poczta, biblioteka publiczna, dom kultury, hala sportowa, boisko z kortem tenisowym, galeria rzeźby, strzelnica sportowa i pizzeria „Koma”, możliwość wypożyczenia sprzętu do paintball.
W sąsiednich wioskach znajduje się bardzo dużo obiektów zabytkowych jak np. Pałac i Kościół w Przegalinach, Pałac i Park z XIX w. w Żeliźnie, Sanktuarium Maryjne w Kolembrodach, Gminna Izba Regionalna w Kolembrodach i wiele innych ciekawych miejsc.
Dla spragnionych odpoczynku nad wodą mamy do zaoferowania żwirownię w pobliskiej miejscowości. W dalszej odległości, ok. 40 i 50 km Jezioro Białka Parczewska i Jezioro Białe w Okunince, stok narciarski w Międzyrzecu Podl.
Serdecznie zapraszamy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym!

 

Cena noclegu już od 30zł

4 komentarze

  1. przebywając przez trzy dni w gospodarstwie agroturystycznym u „basi”odniosłem pozytywne wrażenie,czysto,schludnie,dobre warunki sanitarne,właścicielka i jej dzieci miłe w każdej chwili pomocne.najbardzej jestem zadowolonny że mogłem dogadać się z właścicielką i skorzystać z posiłków domowych które wytwarzane są z własnej produkcji.polecam l

  2. Hello my name is Teresa and I just wanted to drop you a quick message here instead of calling you. I discovered your Witaj ! website and noticed you could have a lot more traffic. I have found that the key to running a successful website is making sure the visitors you are getting are interested in your website topic. There is a company that you can get keyword targeted traffic from and they let you try the service for free for 7 days. I managed to get over 300 targeted visitors to day to my website. http://v-doc.co/nm/txxrz

  3. Siostra Emanuela

    Serdecznie pozdrawiam p.Basie i dziekuje za mile przyjecie. Polecam milo czysto i naprawde mozna odpoczac a do tego jedzenie b.dobre.jeszcze raz dziekuje siostra zakonna z bratem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.